O nás

Drive house, to je multikulturní prostor v srdci Prahy. Pět pater novorenesančního domu, poskytuje své prostory k účelům jako jsou prezentace, meetingy, oslavy, koncerty, divadelní představení, vernisáže, nebo také projekce, taneční battly i herecké workshopy. Jedná se o soukromý klub, skýtající originální a moderní zázemí.
 
Každé patro nabízí něco jiného, najdete zde:
Divadelní kavárnu laděnou do 20.-30.let, kterou jsme zanechali v tomto duchu právě kvůli tomu, že tu svého času bydlel i sám tatíček Masaryk. Divadelní kavárně proto říkáme obývák. Nepřipadáte si tu totiž jakože jste přišli do kavárny mezi spoustu lidí, ale spíše jako kdybyste přišli k někomu na návštěvu. 

Hudební klub
, kde se témeř okamžitě přenesete do punkových devadesátek. Hudebnímu klubu říkáme pracovně Black&White, protože jsme interiér ladili do bílé a černé barvy a to jak nábytek, tak výzdobu celého prostoru. V tomto patře jsme dali prostor umělcům, pro které se stěny klubu staly samotným plátnem a tím vyvrátili naše mínění o tom, že lidé neustále remcají, že se jim něco nelíbí, ale nic s proti tomu nedělají. Nelíbí se ti plakát, který na stěně visí? Dobře, sundej ho a namaluj tam svůj obraz!

A v neposlední řadě Výtvarný ateliér na nově zrekonstruované půdě! Zanechali jsme původní podlahu a komíny, jen jsme půdu zateplili a zvýraznili její krásné dřevěné trámy. Nyní půdu obývá náš residenční malíř-speedpainter Josef Rataj, který tam má svůj stálý ateliér. Ale když jde Pepa po celodenním malování ze svého působiště domů, může se půda během mrknutí oka změnit až na malý útulný kinosál. Samozřejmě se ale půda nejvíce využívá jako galerie, tudíž tu probíhají vernisáže, stálé výstavy a výtvarné workshopy, ale především je to prostor, ve kterém se stejně jako v kavárně, nebo v hudebním klubu dají pořádat akce, které jsme ani nezmínili, a jen čekáme na vás, až přijdete s tím nejzajímavějším nápadem!

Pokud už vás něco napadlo, neváhejte nás kontaktovat!

x