O filmu Daria

ANOTACE

Film DARIA je o tenké hranici jakmezi realitou a fabulací, tak šílenstvím a tím býtnormální. Zároveň také reflektuje současné problémy anevyhnutelnost vlivu mocných.
Má v dnešní době člověk kontrolunad svým životem nebo svoboda nikdy nebyla, tak nejasná?

SYNOPSE

Příběh dvou hlavních hrdinůpsychiatra Marka a farmaceutky Darii se odehrává v Praze, kde obažijí. Seznamují se spolu přes sociální sítě a Daria svoujedinečností okouzlí Marka hned na první schůzce. Poté se všakroztočí spirála podivných událostí.
Daria zmizí. Marek ji objeví až poněkolika dnech v psychiatrické léčebně, kde pracuje jeho matka.V rámci své praxe se Marek ujme jejího případu a snaží serozklíčovat, co se stalo. Nejprve to vypadá, že je opravdu blázen, avšak zjistí se, že vše má své logické opodstatněnía Daria si s ním možná jen trochu zahrává. Nebo to je jinak?Marek zjistí, že Dariu někdo sleduje a radši se za pomocinového přítele Taze rozhodnou na chvíli ztratit. Odjedou navzdálenou biofarmu, kde žijí lidé, kteří nechtějí nebonemůžou být součástí dnešní společnosti. Na farmě žije iznámý profesor, který přijde s myšlenkou, že se jedná o hrumocných a že se Daria svou farmaceutickou prací znelíbilaněkterým lidem.
Ale možná je to všechnojinak... Možná v tom má prsty policie a vyšetřováníbohatého otce Darii. Nebo je to jen noční můra?Možná umí strach dokonale naprogramovat sugesci aparanoiu a možná si každý v tomto příběhu musínajít svou pravdu...

x